Семінар з тваринництва «Сучасні підходи в технології утримання та вирощування свиней».

Новини

   2 листопада 2023 року Інститут сільського господарства Північного Сходу НААН спільно з Сумським національним аграрним університетом провели семінар з тваринництва «Сучасні підходи в технології утримання та вирощування свиней».

    Захід було проведено за підтримки громадської спілки «Асоціація тваринників та птахівників Сумщини» та Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА для представників науки, влади та бізнесу.

    На початку семінару модератор заходу – голова громадської спілки «Асоціація тваринників та птахівників Сумщини» Ігор Вощенко окреслив робочі плани й висловив сподівання на активне залучення присутніх.

   Доповіді за темою технології вирощування свиней розпочалася з виступу Миколи Повода, професора кафедри технології кормів та годівлі тварин Сумського НАУ, на тему «Ефективність раннього відлучення поросят за сухої та рідкої годівлі».

    Наступним доповідачем став Ігор Плакотник, керівник підприємства з виробництва енергетичних добавок для поросят ASTART DENMARK, з інформацією про шляхи збереження поросят на цеху опоросу, поділився данським досвідом.

   Про племінну базу Сумщини та особливості вирощування ремонтного молодняку розповів Олександр Бордун, старший науковий співробітник Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН.

    Підводячи підсумки проведеного заходу, директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Маслак ознайомив присутніх з програмами підтримки аграрного сектору в 2023 році.