Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства!

Новини

   15 листопада 2023 на базі  Сумського національного аграрного університету відбувся обласний захід за участі представників влади, бізнесу та освіти. Розпочався він вітальним словом директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної  адміністрації Олександра Маслака, під час якого присутнім презентували основні галузі сільського господарства Сумської області та окреслили їх здобутки.

   Почесні грамоти та подяки Сумської обласної державної адміністрації – Сумської обласної військової адміністрації вручив передовим працівникам та підприємства в галузі сільського господарства з нагоди свята та за відданість справі,  високий професіоналізм перший заступник голови Сумської обласної військової адміністрації – начальник обласної військової адміністрації  Тарас Савченко.

   Віктор ФЕДОРЧЕНКО, голова Сумської обласної ради, мав нагоду вручити почесну грамоту трактористу-машиністу Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН Сергію Мусієнку за вагомі трудові здобутки, особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу, багаторічну самовіддану  працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

   За наполегливу та результативну працю, відповідальне ставлення до роботи та з нагоди Дня працівників сільського господарства Департамент агропромислового розвитку Сумської ОДА в особі Олександра Маслака відзначив вченого секретаря Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН Юрія Скляренка.