Участь у урочистостях з нагоди Дня науки

Новини

   Науковці Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН прийняли активну участь у урочистостях до Дня науки, які відбулися 20 травня 2021 року у  Молодіжному центрі «Романтика». У заході прийняли участь заклади освіти, наукові установи, представники органів виконавчої влади, засобів масової інформації, громадськості, учнівської та студентської молоді.

   Голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома ознайомився з усіма тематичними локаціями, представленими на фестивалі, поділився своїми враженнями та вручив нагороди провідним вченим Сумщини.

   Привітав учасників заходу і голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, який наголосив на важливості взаємодії бізнесу й інноваційної галузі та вручив вченим нагороди Сумської обласної ради.

    Про здобутки наукової сфери регіону, особливо про невичерпний інтелектуальний та творчий потенціал дітей та молоді Сумщини говорила директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова.

   На даному заході були відзначені нагородами і науковці Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН, зокрема

  • за багаторічну плідну наукову діяльність з розробки технологій вирощування конопель посівних, наукового забезпечення агропромислового виробництва, активну пропаганду і впровадження наукових досягнень Подякою голови Сумської обласної державної адміністрації нагороджений Кабанець Віталій Вікторович, завідувач відділу селекції та насінництва;
  • за багаторічну плідну наукову діяльність з розробки технологій вирощування зернових колосових культур, наукового забезпечення агропромислового виробництва, активну пропаганду і впровадження наукових досягнень Грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації нагороджена Бондаренко Ірина Миколаївна, старший науковий співробітник відділу землеробства.

DSC05732DSC05731

DSC05781

IMG_20210520_110958

DSC05810

1